• Jean-Éric Vergne ukończył wyścig o E-Prix Monako na trzecim miejscu;
• António Félix Da Costa zajął szóste miejsce;
• Zespół DS TECHEETAH wysunął się na pozycję wicelidera w klasyfikacji zespołów

12 kwi 2022

• Jean-Éric Vergne ukończył drugi wyścig w Rzymie na drugim miejscu i objął prowadzenie w tabeli kierowców.
• Zespół DS Automobiles awansował na trzecią pozycję w klasyfikacji konstruktorów.
• Następnym wyścigiem mistrzostw będzie E-Prix Monako, zaplanowane na sobotę 30 kwietnia.

12 kwi 2022

• Jean-Éric Vergne ukończył wyścig na czwartym miejscu, a António Félix Da Costa finiszował na szóstej pozycji.
• W pierwszym z dwóch wyścigów w Rzymie dwaj kierowcy DS Automobiles zdobyli łącznie 20 punktów.

15 lut 2022

• W sobotę 12 lutego Wyścigowe Mistrzostwa Świata Formuły E ABB FIA zawitały do Mexico City, stolicy Meksyku. Wyścig odbył się na legendarnym torze Autódromo Hermanos Rodríguez, którego częścią jest wielofunkcyjny plac sportowy Foro Sol.
• W pochmurne popołudnie kierowcy zespołu DS TECHEETAH Jean-Éric Vergne
i António Felix Da Costa wystartowali do rywalizacji bolidami DS E-TENSE FE21
z, odpowiednio, czwartego i piątego miejsca startowego.

30 sty 2022

• W sobotę, w drugim wyścigu o E-Prix Ad-Dirijja 2022, zespół DS TECHEETAH zdobył cenne punkty.
• Jean-Éric Vergne i António Félix Da Costa, startujący bolidami DS E-TENSE FE21
z odpowiednio szóstej i siódmej pozycji, doskonale rozegrali fazę startu
i pierwszych odcinków wyścigu.

29 sty 2022

• W piątek wieczorem (28 stycznia) w Ad Dirijja w Arabii Saudyjskiej rozegrano pierwszą rundę E-Prix, inaugurującą nowy, ósmy sezon Wyścigowych Mistrzostw Świata Formuły E.
• Wyniki dwukrotnych mistrzów świata w tej dyscyplinie, zespołu DS TECHEETAH, nie spełniły wcześniejszych, wysokich oczekiwań ekipy.

28 sty 2022

• Dwa pierwsze wyścigi ósmego sezonu Wyścigowych Mistrzostw Świata Formuły E ABB FIA odbędą się w dniach 28 i 29 stycznia w Ad Dirijja (Arabia Saudyjska).
• W nowym sezonie marka DS Automobiles i jej partner TECHEETAH stawiają sobie za cel zdobycie po raz trzeci tytułów mistrzowskich w obydwu klasyfikacjach – kierowców oraz zespołów. Po podwójną koronę zespół sięgał w latach 2019
i 2020.
• Miejsca za kierownicami dwóch bolidów DS E-TENSE FE21 zajmą Jean-Éric Vergne, dwukrotny mistrz świata w tej dyscyplinie sportów motorowych (w sezonach czwartym i piątym), oraz António Félix da Costa, mistrz świata w sezonie szóstym.

30 lis 2021

• DS Automobiles wraz z firmą partnerską TECHEETAH zaprezentowali nowy design samochodu DS E-TENSE FE21, który wystartuje w ósmym sezonie mistrzostw świata ABB FIA Formuły E
• Jean-Eric Vergne, dwukrotny mistrz formuły w czwartym i piątym sezonie oraz António Félix da Costa, zdobywca mistrzowskiego tytułu w sezonie szóstym pozostają oficjalnymi kierowcami zespołu DS TECHEETAH
• Prezentacja odbyła się w przeddzień oficjalnych testów przedsezonowych, które zaplanowano od 29 listopada do 2 grudnia w Walencji

15 sie 2021

Niedzielny wyścig nie był udany dla zespołu DS TECHEETAH: obaj kierowcy uwikłani w walkę na torze ukończyli wyścig poza punktowanymi pozycjami.
DS TECHEETAH po zaciętym i bardzo wyrównanym sezonie zajął trzecią pozycję w klasyfikacji konstruktorów.
António Félix Da Costa i Jean-Éric Vergne zajęli odpowiednio pozycje ósmą i dziesiątą w klasyfikacji kierowców.

14 sie 2021

Pierwszy wyścig w Berlinie nie przyniósł rozstrzygnięć w klasyfikacjach kierowców i konstruktorów.
DS TECHEETAH zajmuje drugą pozycję w klasyfikacji konstruktorów, ze stratą pięciu punktów do lidera. Przed ostatnim wyścigiem szanse na tytuł ma aż sześć zespołów.
W klasyfikacji kierowców po mistrzowską koronę może sięgnąć jeden z 13 kierowców. W tej grupie są także António Félix Da Costa i Jean-Éric Vergne, którzy zajmują odpowiednio siódmą i dziewiątą pozycję..

25 lip 2021

W ekscytującym świecie wyścigów Formuły E każdy dzień przynosi nowe sytuacje.
Sezon wkrótce się kończy i wszystko zostanie rozstrzygnięte podczas ostatniej, podwójnej rundy w Berlinie.

24 lip 2021

W sobotę 24 lipca w Londynie odbyła się dwunasta runda Wyścigowych Mistrzostw Świata Formuły E ABB FIA.
Wyścig, rozegrany po raz pierwszy na trasie ulicznej London ExCel o długości okrążenia 2,25 km, potwierdził wnioski z poprzednich rund: choć zbliżają się ostateczne rozstrzygnięcia, to wszystko jest jeszcze możliwe i rywalizacja trwać będzie do samego końca.
Po raz dziewiąty w ciągu 12 ostatnich wyścigów zwyciężył kierowca niemający jeszcze na koncie wygranej w tym sezonie.
Zespół DS TECHEETAH przeżył trudny dzień, ale ósme miejsce zajęte na mecie przez Antónia Félixa Da Costę sprawia, że jego team wraca na prowadzenie w tabeli zespołowej, z przewagą 2 punktów nad Envision Virgin Racing.

12 lip 2021

António Félix da Costa, trzeci na mecie niedzielnego wyścigu E-Prix New York City, obejmuje drugą pozycję w klasyfikacji kierowców.
Zespół DS TECHEETAH opuszcza Stany Zjednoczone na drugim miejscu w klasyfikacji konstruktorów.
Jean-Éric Vergne nie uczestniczył w wyścigu z powodu defektu technicznego

11 lip 2021

W pierwszym z dwóch wyścigów o e-Prix Nowego Jorku Jean-Éric Vergne zajął drugie miejsce. Taki wynik dał mu awans na trzecią pozycję w klasyfikacji kierowców, dzięki czemu Francuz wraca do czołówki kierowców rywalizujących o tytuł mistrzowski.
Zespół DS TECHEETAH zdobył 18 pkt i objął prowadzenie w tabeli konstruktorów.
António Félix da Costa ukończył wyścig na 12. miejscu, ale on również zachowuje dotychczasowe szanse na mistrzostwo

23 cze 2021

- Pierwszy z dwóch wyścigów o e-Prix Puebla w Meksyku António Félix da Costa ukończył na szóstym miejscu. Wynik ten daje mu awans na drugą pozycję
w klasyfikacji kierowców.
- Jean-Éric Vergne wystartował z czwartego pola, jednak nie dojechał do mety: kolizja z jednym z konkurentów zmusiła go do wycofania się z rywalizacji.
- Marka DS Automobiles i jej partner techniczny TECHEETAH utrzymują trzecie miejsce w klasyfikacji konstruktorów.

23 cze 2021

- W drugiej rundzie e-Prix Meksyku, rozegranej na torze w Puebla, zespół DS TECHEETAH zdobył kolejne punkty. Tym razem w pierwszej dziesiątce finiszował Jean-Éric Vergne, który za kierownicą swojego DS E-TENSE FE21 przez cały wyścig utrzymywał się w czołowej grupie, a na mecie zajął ósme miejsce.
- Tor w Puebla, liczący 2982 m długości i położony wśród wulkanów w środkowej części Meksyku, podobnie jak podczas sobotniej rundy był areną zaciętej rywalizacji. António Félix Da Costa nie ukończył zawodów, zmuszony do wycofania się na sześć okrążeń przed metą.